Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду Максимчука Ярослава Васильовича

14 травня 2018, 10:10

Косівський районний суд Івано-Франківської області викликає Максимчука Ярослава Васильовича, 21.06.2081 року народження ( зареєстрований у с. Старі Кути, вул.Довга, 16 Косівського району, Івано-Франківської області, останнє місце проживання с. Старі Кути, Косівського району, Івано-Франківської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 347/481/18, провадження № 2/347/374/18 за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до Максимчука Ярослава Васильовича про стягнення заборгованості.
Судове засідання відбудеться 21 травня 2018 року о 08 год. 00 хв. в приміщенні Косівського районного суду за адресою: вул. Незалежності, 50, м.Косів, Івано-Франківської області.
Згідно ст. 43 ЦПК України сторони зобов’язані з’являтись в судове засідання за викликом суду, повідомляти суд про причини неявки в судове засідання.
З момену опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження відповідач належним чином ознайомлений з її змістом. У разі неявки відповідача в судове засідання, справа буде розглядатися без його участі на підставі наявних доказів, які знаходяться в матеріалах справи.

Суддя                     В.І. Гордій