Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду Бородайкевич (Симуляк) Оксану Степанівну

14 травня 2018, 10:08

Косівський районний суд Івано-Франківської області викликає Бородайкевич (Симуляк) Оксану Степанівну, 31.01.1972 року народження ( зареєстрована у с.Вербовець Косівського району, Івано-Франківської області, останнє місце проживання с. Вербовець, вул.Миру, 113, Косівського району, Івано-Франківської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 347/506/18, провадження № 2/347/384/18 за позовом Перцович Христини Ігорівни до Блащука Василя Івановича про позбавлення батьківських прав.
Судове засідання відбудеться 17 травня 2018 року о 09 год. 00 хв. в приміщенні Косівського районного суду за адресою: вул. Незалежності, 50, м.Косів, Івано-Франківської області.
Згідно ст. 43 ЦПК України сторони зобов’язані з’являтись в судове засідання за викликом суду, повідомляти суд про причини неявки в судове засідання.
З момену опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження відповідач належним чином ознайомлений з її змістом. У разі неявки відповідача в судове засідання, справа буде розглядатися без його участі на підставі наявних доказів, які знаходяться в матеріалах справи.

Суддя                  В.І. Гордій