Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду Худин Романа Васильович

10 травня 2018, 09:20

Косівський районний суд Івано-Франківської області викликає Худин Романа Васильовича, 21.05.1983 року народження (уродженця м.Коломия Івано-фроанківської області, був зареєстрований у с. Смодна, вул. Лісна, 17-а Косівського району Івано-Франківської області, останнє місце проживання с. Смодна, Косівського району, Івано-Франківської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 347/626/18, провадження № 2/347/436/18 за позовом Худин (д.п.Несененко) Тетяни Василівни до Худина Романа Васильовича про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі.
Судове засідання відбудеться 16 травня 2018 року о 08 год. 20 хв. в приміщенні Косівського районного суду за адресою: вул. Незалежності, 50, м.Косів, Івано-Франківської області.
Згідно ст. 43 ЦПК України сторони зобов’язані з’являтись в судове засідання за викликом суду, повідомляти суд про причини неявки в судове засідання.
З момену опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження відповідач належним чином ознайомлений з її змістом. У разі неявки відповідача в судове засідання, справа буде розглядатися без його участі на підставі наявних доказів, які знаходяться в матеріалах справи.

Суддя                 В.І. Гордій