Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду Мироняк Ірину Григорівну

27 квітня 2018, 10:59

Косівський районний суд Івано-Франківської області викликає Мироняк Ірину Григорівну, 1970 року народження (зареєстрована в с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області, останнє місце проживання с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 347/404/18, провадження № 2/347/341/18 за позовом Мироняк Розалії Юріївни до Мироняк Ірини Григорівни, третя особа без самостійних вимог: Косівський районний сектор УДМС про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.
Судове засідання відбудеться 22 травня 2018 року о 08 год. 30 хв. в приміщенні Косівського районного суду за адресою: вул. Незалежності, 50, м.Косів, Івано-Франківської області.
Згідно ст. 43 ЦПК України сторони зобов’язані з’являтись в судове засідання за викликом суду, повідомляти суд про причини неявки в судове засідання.
З момену опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження відповідач належним чином ознайомлений з її змістом. У разі неявки відповідача в судове засідання, справа буде розглядатися без його участі на підставі наявних доказів, які знаходяться в матеріалах справи.

Суддя               В.І. Гордій