Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду Кіцелюка Дмитра Дмитровича

27 квітня 2018, 10:50

Косівський районний суд Івано-Франківської області викликає Кіцелюка Дмитра Дмитровича (зареєстрований у с. Текуча Косівського району, Івано-Франківської області, останнє місце проживання с. Текуча, Косівського району, Івано-Франківської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 347/336/18, провадження № 2/347/306/18 за позовом Кузенко Романа Михайловича до Кіцелюка Дмитра Дмитровича про стягнення інфляційних втрат та 3% річних.
Судове засідання відбудеться 17 травня 2018 року о 08 год. 50 хв. в приміщенні Косівського районного суду за адресою: вул. Незалежності, 50, м.Косів, Івано-Франківської області.
Згідно ст. 43 ЦПК України сторони зобов’язані з’являтись в судове засідання за викликом суду, повідомляти суд про причини неявки в судове засідання.
З момену опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження відповідач належним чином ознайомлений з її змістом. У разі неявки відповідача в судове засідання, справа буде розглядатися без його участі на підставі наявних доказів, які знаходяться в матеріалах справи.

Суддя                         В.І. Гордій