Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду Крутоголова Василя Івановича

27 квітня 2018, 10:48

Косівський районний суд Івано-Франківської області викликає Крутоголова Василя Івановича, 26.11.1983 року народження (зареєстрований у с. Рожнів Косівського району, Івано-Франківської області по вул. Довбуша, 19, останнє місце проживання с. Рожнів, Косівського району, Івано-Франківської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 347/461/18, провадження № 2/347/365/18 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Крутоголова Василя Івановича про стягнення заборгованості.
Судове засідання відбудеться 17 травня 2018 року о 08 год. 45 хв. в приміщенні Косівського районного суду за адресою: вул. Незалежності, 50, м.Косів, Івано-Франківської області.
Згідно ст. 43 ЦПК України сторони зобов’язані з’являтись в судове засідання за викликом суду, повідомляти суд про причини неявки в судове засідання.
З момену опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження відповідач належним чином ознайомлений з її змістом. У разі неявки відповідача в судове засідання, справа буде розглядатися без його участі на підставі наявних доказів, які знаходяться в матеріалах справи.

Суддя                   В.І. Гордій